image

LAUREN LAPKUS

image

FILMY
Jurský svět (2015)

DATUM NAROZENÍ
3. září,

1985

MÍSTO NAROZENÍ
Chicago,
Illinois,
USA

VÝŠKA
178 cm

image

image
image

PROFIL: JURSKÝ SVĚT

VRCHNÍ OPERÁTORKA JURSKÉHO SVĚTA

Operátorka Vivian Krillová, spolu se svým kolegou a dobrým kamarádem Lowerym Cruthersem dohlíží na správu systémů Jurského světa v operačním centru. Ve vysoce technologicky vyspělém velíně mají přístup ke všem potřebným informacím. Informacím o návštěvnících a zaměstnancích, ale hlavně o dinosaurech a jejich výběhách. Mají tak přehled o veškerém důležitém dění v parku. Vivian pracuje profesionálně a do práce svůj osobní život příliš nezatahuje. Svému upovídanému kolegovi však vždy naslouchá.

BIOGRAFIE

Lauren Lapkus se narodila 6. září 1985 v Chicagu - Illinois v USA. Její otec je litevského původu a matka je napůl Řekyně a napůl Srbka. V roce 2008 promovala na Univerzitě DePaul s titulem v angličtině. Poté žila v New Yorku i v Los Angeles. Je rozvedená s Chrisem Alvaradem a momentálně vdaná za Mika Castla.

Nejvíce je známá pro seriál streamovací služby Netflix ORANGE IS NEW BLACK a sitkom TEORIE VELKÉHO TŘESKU. Objevila se také v seriálech CRASHING a LUCIFER. Ve filmech příliš vidět není. Můžeme se s ní setkat ve vedlejších rolích několika komedií, jako např. ZPROPADENÉ DĚDITSTVÍ, DOVOLENÁ ZA TREST, ONE SHOT nebo DOG DAYS. K zatím největším filmovým úspěchům patří JURSKÝ SVĚT a havní role v malé komedii JEDNOROŽEC.

image