image

DORUČENÁ POŠTA

10. ledna, 2015 - 12:15

Instalace

Od: Hoskins, Vic
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

30. ledna v 08:00 budou inženýři z Mascom Network instalovat nový skenovací hardware kolem uzavřené oblasti v severní části ostrova. Prosíme veškerý bezpečnostní personál InGenu, aby byl v pohotovostním režimu a k dispozici.

24. prosince, 2014 - 09:40

Indominus rex

Od: Masrani, Simon
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

V příštích šesti měsících jsem bohužel žádán na několika dalších jednáních a akcích. Nebudu mít možnost vidět plody vaší práce až do konce května, nebo začátku června. Upřímně se omlouvám.

Simon

15. listopadu, 2014 - 11:05

Martel

Od: Wu, Henry
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

Gratuluji týmu Martel k jejich otevření! Toto je náš první krok k vytvoření co nejkomplexnější biologické knihovny, jakou kdy svět viděl. Samozřejmě se již začali šířit zvěsti o našich záměrech. Prozatím ale chci základní tým ke shromažďování a archivování. Mluvil jsem se Simonem a k jeho maximálnímu potěšení se vyjádřil, že na tom začneme pracovat.

17. května, 2013 - 09:55

Pomoc

Od: Grady, Owen
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

Jejich dynamika ve smečce je mnohem složitější, než jsme si původně mysleli. Začínám se domnívat, že si plně neuvědomujete naléhavost a závažnost této situace. Nemůžeme strkat hlavu do písku a doufat v nejlepší. Budu potřebovat pomoc. Ve Francii mám kamaráda Barryho, který mi může asistovat. Pošlu mu tvé číslo a představím tě. Pokud budeme ta zvířata studovat a porozumíme jejich chování, pak by neměl být problém získat jejich spolupráci s trochou pamlsků. A pamatuj - mohou se dorozumívat! Jen návrh, Vicu.

4. dubna, 2008 - 17:20

Nová příležitost

Od: Masrani, Simon
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

Henry, právě jdu z jednání. Rada se shodla na tom, že prahne po nové atrakci do parku, kvůli uspokojení našich investorů. Chtějí něco většího, děsivějšího, senzačního. Nějaký nápad na nový druh? Máte plné oprávnění.

Simon

30. května, 2005 - 15:30

Slavnostní otevření

Od: Masrani, Simon
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

Jen jsem chtěl poslat rychlou zprávu a poděkovat tak všem do jednoho z vás za veškeré úsilí, které jste vložili do Jurského světa, a mohl se tak stát skutečností. Doma v Indii máme rčení, "Der aaye durust aaye" neboli "Lepší pozdě, než nikdy." Nastal čas, kdy tvoříme historii. Hammond by byl hrdý. Namaste.

Simon

8. června, 2004 - 20:50

Kontrola systémů Jurského světa

Od: McClure, James
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

Podařilo se mi ty chyby izolovat. Řekl bych, že systém je nyní neprostupný. Zavolám Hoskinse a uvidíme, jestli přijde na něco, co bude potřeba aktualizovat. Víte, jaké má oko pro detail. Mohl by pomoci.

23. října, 1999 - 00:05

Jurský název

Od: Masrani, Simon
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

Jsem nespokojen s názvem. "Park" působí drobně, nebo příliš osmdesátkově. Nemluvě o té tragické události a špatné publicitě. Dělal jsem si při svých letech poznámky a přišel s několika možnými tituly. Nejvíce mne ale zaujal "Svět." Vítejte v "Jurském Světě!" Co myslíte? Další nápady byly... Jurský ostrov, Ztracený svět, Prehistorický svět, Jurská země, Dino ostrov, Ostrov Cretasia, Kráčející plazy, Dinosphere,.. Ostrov obřích kuřat?

10. ledna, 1998 - 12:15

Příštích 10 let

Od: Masrani, Simon
Pro: [Nezveřejněný příjemce]

Co se třeba tento čtvrtek sejít na oběd? Čistě obchodní.

Simon