image

NEJVĚTŠÍ ZÁBAVNÍ PARK NA SVĚTĚ

ZVOLTE BALÍČEK

image

ZÁKLADNÍ

image

RODINNÝ

image

ADRENALINOVÝ

image

HAMMONDŮV

image

ROMANTICKÝ

image

PRÉMIOVÝ

ZÁKLADNÍ BALÍČEK

Získejte zážitek na celé věky s tímto vzrušujícím balíčkem za nejnižší cenu. Je oblíbený mezi studenty, jednotlivci i snílky!

image

VSTUPTE DO MODERNÍ PREHISTORIE

Základní balíček Jurského světa vám poskytne to nejlepší, co musíte zažít, bez ohledu na rozpočet. Je ideální pro ty, co chtějí maximálně prožít první návštěvu Isla Nublaru.

RODINNÝ BALÍČEK

Užijte si spolu s dětmi, rodinou či přáteli pobyt na Isla Nublar s řadou aktivit pro všechny věkové kategorie. Celá rodina bude křičet radostí.

image

UDĚLEJTE Z POBYTU V JURSKÉM SVĚTĚ RODINNOU UDÁLOST

Ať už berete s sebou ty nejmenší, teenagery nebo prarodiče. Až své potomstvo povedete po hlavní třídě, směřujíc do srdce Isla Nublaru, budete se cítit jako doma.

REZERVACE JURSKÉHO DĚTSKÉHO KROUŽKU

Nechte své děti v Dětském jurském kroužku. Budou se bavit, dostanou najíst a budou v bezpečí před dinosaury i před sebou navzájem. Hned máte na Isla Nublaru k dispozici více dospělejších aktivit.

ADRENALINOVÝ BALÍČEK

Poznejte pravou divočinu s tímto akcí nabytém dobrodružství pro jurské adrenalinové nadšence. Osobní favorit Simona Masraniho.

image

ODVAŽTE SE A PŘI DOVOLENÉ V JURSKÉM SVĚTĚ POSUŇTE SVÉ HRANICE

Let vrtulníkem, sjíždění divoké vody, krmení Tyrannosaura... Nic není nemožné, pokud máte odvahu. Myslíte, že na to máte? Zarezervujte si adrenalinový balíček již dnes.

HAMMONDŮV BALÍČEK

Učte se od našich světových odborníků, průvodců a paleontologů na naučné expedici, která je ideální pro studenty a dinosauří nadšence.

image

STUDENTI, DINOSAUŘÍ NADŠENCI A BUDOUCÍ PALEONTOLOGOVÉ, TENTO BALÍČEK JE PRO VÁS

Zažijte rozsah a hloubku vize Johna Hammonda s bezprostřední interakcí a exkluzivními prohlídkami v zákulisí Hammondovy výtvorné laboratoře. Víme, že máte rádi dinosaury. Nyní máte šanci natáhnout ruku a dotknout se.

ROMANTICKÝ BALÍČEK

Isla Nublar má pro zamilované ubytování a dobrodružství, které vám dozajista rozbuší srdce.

image

ROMANTICKÝ BALÍČEK JE IDEÁLNÍ PRO PÁRY, KTERÉ CHTĚJÍ V SOBĚ VYVOLAT PRAVĚKOU VÁŠEŇ

Pobyt v romantickém podkrovním apartmá poskytne vám i partnerovy impozantní výhled na Isla Nublar a láhev vína z hroznů z neolitu. Dny strávíte procházkami džunglí a noci pod hvězdami naslouchajíc tokaní Dimorphodonů.

PRÉMIOVÝ BALÍČEK

Tyrannosaurus všech balíčků je dostupný pouze pro naše nejnáročnější hosty. Na ničem jsme našetřili. Vaše životní dovolená v Jurském světě bude na vrcholu potravního řetězce.

image

POZNEJTE JURSKÝ SVĚT JAKO KRÁLOVÉ ISLA NUBLARU

Buďte v popředí každé atrakce, získejte exkluzivní přístup k našim dinosaurům a obdržte přednostní vstup do všech našich klubů, hotelů a restaurací. Pokud neupřednostňujete náklady před dobrodružstvím svého života, pak je tento balíček přímo pro vás.