image

NEJVĚTŠÍ ZÁBAVNÍ PARK NA SVĚTĚ

NAPLÁNUJTE NÁVŠTĚVU

image

CESTA

image

POBYT

image

ZÁBAVA

image

OBJEVOVÁNÍ

image

STRAVOVÁNÍ

image

NÁKUPY

CESTA

image

PŘEPRAVA NA ISLA NUBLAR

Cestovat na Isla Nublar je vskutku radost. Poletíte do Kostariky s naším partnerem American Airlines, pak poplujete trajektem Isla Nublar do Jurského světa. Jak John Hammond kdysi řekl: „Vaše cesta do Jurského světa může trvat několik hodin, ale vzpomínky vám vydrží celý život.“

image

TRAJEKT ISLA NUBLAR

Do Jurského světa poplujete s trajektem Isla Nublar, přičemž budete křižovat Kostarický Pacifik. Scenérie jsou úžasné a náš trajekt většinou doprovázejí keporkakové. Nemějte ale obavy, kromě naší laguny tam žádní mosasauři nejsou.

image

DOPRAVA PO OSTROVĚ

Jakmile dorazíte na Isla Nublar, najít si svou cestu po Jurském světě je už snadné. Naše klimatizovaná jednokolejka objíždí ostrov kolem dokola. Příští atrakce dosáhne každých 20 minut. Pokud to chcete pojmout dobrodružně, spoustu cest v parku je přizpůsobeno pro tropické túry.

POBYT

image

JURŠTÍ DINOSAUŘI, ÚŽASNÉ UBYTOVÁNÍ

Na Isla Nublaru najdete jeden z nejlepších hotelů s tím nejpohodlnějším ubytováním na světě. Je ale jediný, kde obklopeni tropickým rájem můžete slyšet řev Tyrannosaura. A na dosah ruky máte vše, co park poskytuje. Když chcete zažít dobrodružství, ještě neznamená, že musíte být v nepohodlí.

Od luxusních apartmá v hotelu Hilton na Isla Nublaru se můžete uchýlit pod altánky na Casa de Caballeros. Tam i s rodina naleznete perfektní místo, odkud při dobrodružství v Jurském světě můžete v poklidu zavolat domů.

image

VYBAVENÍ HOTELU

Na ničem jsme nešetřily. Udělali jsme z vašeho pobytu na Isla Nublaru životní zážitek. Naši hoteloví zaměstnanci jsou vždy rádi, když mohou vyhovět všem vaším potřebám. Ať už hledáte sportovní aktivity, rezervace, nebo máte ohledně Jurského světa nějaké jiné dotazy.

ZÁBAVA

ATRAKCE

Isla Nublar je směs plná prehistorického vzrušení, fascinujících tras, poutavých atrakcí a zábavy pro všechny. Ať už je vám 6, nebo 65 milionů let.

image

OBJEVOVÁNÍ

image

VÝZKUM

Nazýváme to „anti-vyhynutí.“ Naši vědci s pomocí technologie přivedli dinosaury zpět k životu. Nyní můžete zažít a zkoumat tuto novou éru, kde dinosauři s lidmi žijí pospolu. V této úžasné době se během pobytu v Jurském světě budete s vaší rodinou učit o minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

image

MÍSTNÍ PALEONTOLOGOVÉ

Brian je hlavním expertem přes dinosaury na JurassicWorld.com. Jeho úkolem je pomoci světu pochopit náš nový věk dinosaurů. A jak tyto nádherné bytosti povstaly z pochybných fosilií do reality Jurského světa.

image

DINOSAUŘI

Poprvé v historii sdílejí lidé a dinosauři zemi společně. A to pouze na jediném místě na planetě, v Jurském Světě. Tyto jedinečná zvířata byla přivedena zpět k životu po milionech let pro vás, vidět je, poslouchat je a dokonce se jich i osobně dotknout. Pocítíte vzrušení a úžas jako nikdy předtím. Zarezervujte si výlet na Isla Nublar již nyní a zažijte výš nový věk dobrodružství. Vítejte v Jurském světě.

STRAVOVÁNÍ

JÍDELNY JURSKÉHO SVĚTA

Ať už jste býložravec, všežravec či masožravec, v Jurském světě je za rohem vždy něco dobrého. V restauracích a kavárnách nacházejících se po celém Isla Nublaru najdete vše od cheeseburgerů a churros po sushi a steaky.

image

NÁKUPY

image

NÁKUPOVÁNÍ NA ISLA NUBLARU

I tam, kde jsou dinosauři, je tolik skvělých míst k nakupování. Ať už hledáte suvenýry, dárky, oblečení, nebo jedinečné obchody s vzácnými jurskými uměleckými výrobky. Na Isla Nublaru si každý najde to své.

image

Tyto stylové klobouky vás ochrání před tropickým sluncem Isla Nublaru. Navštivte jakýkoliv stánek Jurského světa a vyberte si ten, který vám padne.

image

Vycpaný Triceratops je plyšák, takže nebojte, uvnitř se neschovává skutečný Triceratops. Tyto plyšové verze vašich oblíbených dinosaurů z Jurského světa vám budou do vašeho domova přinášet teplo a pohodlí pro celou vaši rodinu.