image

SPOJENÍ JE KLÍČOVÉ

image

PROFIL

MASCOM NÁM POSKYTUJE KOMUNIKACE OD ROKU 1973

image

Společnost byla založena v roce 1973 Sanjay Masranim v Indii. Mascom byla satelitním televizí - streamovala více než 45 kanálů až do roku 1992. Po předčasném odchodu svého zakladatele se dostal ke kormidlu Simon Masrani a posunul firmu svého otce dál, než kdy předtím byla. Vytvořením mobilního propojení se Mascomu podařilo rozšířit po celém Blízkém východě, indickém subkontinentu a asijských trzích. Z Dubaje do Šanghaje.

Dnes Mascom představuje celosvětovou digitální komunikaci. Ve světě plném televizí, radií, mobilních telefonů, satelitních telefonů, internetu a navigačních systémů si můžete být jisti, že informace, kterou jste právě dostali, prošla jedním z dvaceti devíti satelitů Mascomu obíhajících planetu po zemské exosférické vrstvě. V Mascomu nám jde o to vás stále více propojovat. Propojenost je klíčová.

image

SLUŽBY

NOVINKY

Mascom dláždí cestu pro globální sítě

[ říjen 2014 ]

Mascom je nejdéle provozovaným sektorem Masrani. Firma byla založena v roce 1973 se zrozením společnosti, která se vydala dobývat svět a pokroky v komunikaci. Od využití konceptu komunikačních systémů a optických vláken v roce 1979, po přetvoření satelitního komunikačního průmyslu v roce 1990. Nyní přináší světu první holografický mobilní chytrý telefon Tanius 7.

„Mascom měl vždy obtížný úkol - rozlišit staré a nové,“ říká vedoucí síťový inženýr Mascomu James McClure. „Může jít o naši nejstarší zakázku, která je ale dost vylepšována. Je tomu tak především proto, že spojujeme všechny ostatní zakázky, aniž by se Mascom rozpadl. Je to čest vést tento současný tým a koukat na své jméno mezi tolika skvělými vizionáři a vynálezci. Pokud má Tanius 7 přijít, bude mít světlou budoucnost.“

Tanius 7 - chytrý telefon má nyní šest měsíců do vydání. Mascom s potěšením oznamuje 30% nárůst ve srovnání s předobjednávkami Tanius 6J v roce 2012. Došlo k ohromující reakci na nový model. Od oznámení v červnu tohoto roku se svět připravuje na další krok v osobní komunikaci.

image

Vedoucí síťový inženýr James McClure, z Mascom Network, stojí uvnitř nejnovějšího telekomunikačního zařízení Mascomu v San José v Kostarice.