image

ROZJASNĚTE SVOU BUDOUCNOST

image

PROFIL

MASRANI ENERGI NAPÁJÍ CELÉ SVĚTOVÉ ENERGETICKÉ ODVĚTVÍ

image

Se sídlem v centru Abu Dhabi, přístavního města ležícího mezi třemi kontinenty, Masrani Energy sdílí své zdroje se zbytkem světa od roku 1996. Za pouhé necelé desetiletí Masrani Energy rozšířil své služby od ropy na produkci zemního plynu mimo západní pobřeží Austrálie, až po zdroje přírodní energie - a to větrné, solární a vodní.

Dnes spadá pod pravomoc Masrani Energy přibližně 21% světového dopravního sektoru - od automobilů, nákladních vozů a motorových vlaků po letadla. Můžete si být jisti, že poud je vaše palivo od Masrani Energy, pak jste investovali do společnosti, která myslí na budoucnost v odvětví energetiky. Masrani Energy - prozáří vaši budoucnost.

image

ALTERNATIVNÍ ENERGIE

image

Větrná energie

Studie experimentálních větrných elektráren založena v roce 1998 Masrani Energy se od té doby rozrostla do větrných farem po celém světě a je považována za efektivní a čistý zdroj energie. Cerberus Array - pobřeží Velké Británie je jedním takovým příkladem. Poté, co byla uvedena do provozu v roce 2013 má v současné době podíl 450 MW elektřiny ze 120 turbín. 

S další 48 000 000 dolarovou investicí do návrhů lopatek v roce 2014, Masrani tým Aerospece Dynamix získali bližší pohled na budoucnost tří-čepelovích větrných turbín. Poté, co bylo právě schváleno umístění větrných elektráren v Jižní Africe, na Filipínách a na jihozápadě Austrálie, nemůže být načasování vhodnější.

image

Solární energie

S milionovými investicemi do výzkumu nanotechnologií solárních článků se zdá být Masrani Energy předním poskytovatelem solární energie v první polovině 21. století. V Číně se s pomocí přirozeného slunečního světla a sálajícího tepla podařilo vytvořit silně zhuštěnou soustavu sluneční mřížky. 

Masrani má dlouhodobý cíl, který zahrnuje zavedení solární energie v několika velkých městech. „Solární energie má nejětší energetický potenciál ve srovnání se všemi ostatními zdroji energie,“ vysvětluje Bakri Sarraf. „Tady v Abu Dhabi máme spoustu slunce. Proč denní podniky nebo auta nemůžou běžet hlavně na sluneční energii?“

image

Vodní energie

Použitím síly vody a gravitace je Masrani Energy schopno poskytovat čistou energii do měst ze silných vodních přehrad již od roku 2004. Schwarzovu přehradu v Německu nedávno získala divize Alternativních zdrojů energie Masrani a je jedním z příkladu takovýchto dodavatelů energie s neuvěřitelnou 2 000 MW kapacitou.

Produktivita přehrady není vždy o kapacitě vodního toku. To je důvod, proč inženýři z Axis Boulder úzce spolupracují s Masrani Energy. Aby se zapojili do revolučních vodních turbín. V budoucnu Masrani turbíny umožní stávajícím přehradám vyrábět více elektřiny a uspokojí tak poptávku rostoucí spotřebitelské populace.

NOVINKY

Masrani Energi získává rekordní zisky

[ říjen 2014 ]

Za posledních 18 let se Masrani Energy vyvinul z regionálního podniku v arabském a indickém ropném průmyslu do globálního poskytovatele ropy. Působíme ve většině zemí na světě. Poskytujeme paliva, dopravu a nabízíme petrochemické složky, které vedou ke stovkám tisícům užitečných výsledků.

„Pokud jste řidiř, kapitán, nebo velitel, s jistotou určitš využijte Masrani Energy,“ říká Bakri Sarraf, provozní ředitel v sídle Masrani Energy v Abu Dhabi. „S 21% našich paliv v oddělení světové dopravy, s plány, jak pracovat s našimi konkurenty a s cílem utvářet budoucnost, můžeme být všichni hrdí. Naším cílem je v průměru 125 miliard dolarů investic od roku 2015 až do roku 2030, to hlavně závisí na našem dobře zavedeném jménu.“

Přesto, že je jednou z nejmladších ropných společností na světě, Masrani Energy je definována silou a počty. Jeho investoři nemůžou být šťastnější. Masrani narostl desetinásobně jen po prvních pěti letech od založení Masrani Energy v roce 1996. Tak není divu, že je Masrani Energy považován za zářící světlo v Masrani společnostech.

image

Provozní ředitel Bakri Sarraf, z Masrani Energy, předvádí soukromou ukázku investorům v Abu Dhabi, v nejvýdělečnějším místě společnosti Masrani.