image

KARIÉRA

image
image

PŘIDEJ SE K NÁM

Pokud budete pracovat v jednom z našich profesionálních podniků, od našich laboratoří, až po tropický Isla Nublar, chceme, aby jste byli sami sebou. Požadavek samotného Simona Masraniho. Hledáme lidi ze všech životních oblastí. Připojte se do jednoho z našich četných sektorů. Nebojte se vystoupit z davu a posunout hranice toho, co znamená být úctyhodným členem světové průkopnické společnosti. 

Můžete přispět svým odborným talentem do jedné z nejrychleji se rozšiřující rodiny světa? Můžete být jedním z tisíců aktivních pracovníků? Můžete nám ukázat něco nového? Můžete?

 Pokud jste klikli na tuto stránku, už máte vrozenou zvědavost, kterou hledáme. Udělejte ještě jeden krok dále vstříc nové kariéře. Očekáváme neočekávané. 

Chceme někoho, jako jste Vy.

image

Manažerka lidských zdrojů Jennifer Oliverová z Masrani Energy pořádá po celém světě konference na předních universitách ve snaze nalézt nové talenty.

STÁŽE

Jednou každý v životě dojde na rozcestí. Jsme tu, abychom nabídli zážitek, který může vést k cestě inspirace a úspěchu. Zde v Masrani vítáme ty, kteří chtějí zkoušet nové věci. Se stovkami sektorů máme stáže všude pro ty, kteří chtějí na skok do nového světa.

Takže co by jste měli při práci s námi očekávat? Nabízíme vynikající školení a podporu pro celou řadu profesionálních oborů. Vždy s vámi bude někdo, který vás provede vším, co budete potřebovat vědět. Můžete celosvětově cestovat, pokud jste se rozhodli stát stážistou pro jeden z našich mezinárodních sektorů. Téměř 89% žádajících stážistů přijímáme. Těm, kteří nám ukáží úroveň profesionality splňující naše kritéria, je zde v Masrani nabídnuta práce na plný úvazek. Ať tak či onak, řekli bychom, že ten zážitek za to stojí. 

Tak na co ještě čekáte? Zažádejte ještě dnes!

image

Kde můžete získat u Masraniho stáž? Zde je jeden příklad: Steven Paul vítá návštěvníky Jurského světa na ostrově Nublar.

DOSTUPNÉ POZICE

image

Genetický biolog

Mezinárodní genetické technologie hledají svěží mladé absolventy, kteří by se mohli připojit k jejich vědeckému týmu v San Diegu v Kalifornii. Hledáme nadšence chtíc se učit novým dovednostem a metodikám. Možnost cestovat je nutností.

image

Veterinář

Jurský svět hledá kvalifikované veterináře, kteří se mohou připojit k Nublarské veterinární službě. Úspěšní uchazeči budou vyškoleni pro práci po boku velkých dinosaurů. Musejí mít ale zkušenosti s tropickými predátory.

image

Správce výběhů

Jurský svět hledá správce výběhů, kteří se připojí k bezpečnostnímu týmu Asset Containment. Úspěšní kandidáti budou nutně seznámeni s přísnými bezpečnostními protokoly.

image

Bezpečnost

Jurský svět vyžaduje od bezpečnostních pracovníků vysokou úroveň profesionality. Sháníme na částečný úvazek ty, kteří jsou ochotni střežit a chránit naše četné návštěvníky na Main Street v rušném letním období.

image

Údržba

S příchodem ohromujícího Indomina rexe očekáváme rostoucí počet návštěvníků. Proto hledáme desítky nových zaměstnanců, kteří by dohlíželi na potřeby dinosaurů a udržováli jejich výběhy na špičkové úrovni.

image

Inspektor parku

Jako Inspektor parku vkročíte do Jurského světa s jedinou misí, kontrolovat naše snahy. S novou atrakcí, která dorazí letos v létě, chceme naším hostům zajistit prvotřídní služby a respekt.