image

BLOG GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

image

AKTUÁLNĚ

Červen 2015

Je to už dlouho, ale nakonec jsem si čas, na aktualizaci svého blogu, našel. Nyní vkládáme mnoho úsilí do příprav. Ve společnosti Masrani jsme totiž vstoupili do nové fáze vývoje. Uvolnil se mi však můj časový rozvrh, a tak konečně přiletím na návštěvu do Jurského světa. Dohlídnu tam na otevření naší nejnovější atrakce - Indomina rexe.

Poslední rok jsem byl hodně zaneprázdněný, takže jsem bohužel nebyl schopen sledovat růst tohoto nového dinosaura. Nicméně vědci v Jurském světě jsou opravdu inspirující skupinou lidí. Již od roku 2005 nám přináší nezapomenutelné zážitky. Jsem si jist, že Indominus bude dalším jedinečným přírůstkem do našeho, stále se rozrůstajícího, pravěkého obyvatelstva Isla Nublaru. Jsem si jist, že budu schopen odhadnout, jak bude veřejnost na Indomina reagovat. Uvidím ho totiž poprvé, nedlouho před otevřením. Přiznám se, že je to už dávno, co jsem měl tu čest zažít něco podobného. Už aby to bylo! 

Naši investoři nás budou jistě chtít v příštích šesti měsících bedlivě sledovat, a proto také doufáme, že se Indominus ukáže být naším největším lákadlem. Jak mnozí z vás jistě vědí, naše cíle nikde nekončí. Zde v Masrani se vždy snažíme rozvíjet ty nejnovější koncepty a prosadit je v neustále se měnícím světě, ve kterém žijeme. A právě teď ten čas nadešel. 

Simon 

P.S. Snad budu mít během návštěvy Jurského světa čas, abych se s některými z vás osobně setkal. Budu se snažit si co nejvíce užít parku s těmi, jejichž cílem je se vzdělávat a bavit. Uvidíme se brzy!

image

Výkonný ředitel Masrani, Simon Masrani, ve vrtulníku JW001 s výhledem na Isla Nublar.

POZNEJTE SIMONA

ARCHIV

Březen 2015

Takže oslavy tady v Šanghaji už pominuly a jakým lepším způsobem zahájit rok, než posílením finančních prostředků InGenu. V Masrani Oil se navíc děje něco neuvěřitelně vzrušujícího (o tom budou další novinky již brzy). V Jurském světě jsme oznámili vzrušující novou atrakci - Indomina rexe.

Rok 2015 už dorazil se vším všudy!


Tento měsíc zamířím do Londýna, abych se zúčastnil IventiConu 2015, který slibuje předvést nějaké velké herní změny, hlavně co se virtuální reality týče. VR má možnost se stát součástí našeho každodenního života. Když máme možnost vstoupit do 3D světů, jakým jsou počítačové hry, naše mysl se otevře všem možným budoucnostem. Pro Masrani se chystáme vytvořit první VR „webovou strukturu.“ Virtuální hřiště, který může prozkoumat kdokoli s připojením k internetu. Představte si své sociální stránky, jako základní postavenou strukturu, kde se můžete procházet a zůstat v ní. V Tatsuo Technology věří, že toho budeme schopni v průběhu příštích pěti let.


Představuji si Masrani Global, jak v popředí statečně vstupuje do nového světa. Už máme nějaké plány na VR turné Jurského světa pro ty, kteří nemohou cestovat na Isla Nublar. Zřejmě to bude mít svá omezení, ale budeme moci sdílet zázraky tohoto úžasného zábavního parku s těmi, kteří je ještě nezažili.


Pro ty, kteří se zúčastní IventiConu, Masrani se bude nacházet v centrální předváděcí budově. Dokonce i s nějakými speciálními překvapeními. Třeba náš vysoce očekávaný chytrý telefon Tanius 7 od Mascomu! Doufám, že tam uvidím mnoho tváří.

Simon

image

Leden 2015

Vítejte v roce 2015! Doufám, že jste všichni oslavili Nový rok s otevřenou náručí. Tady v Šanghaji máme do oslav Nového čínského roku už něco málo přes měsíc, ale bude to vzrušující. Konečně vidět vzestup toho, co je tak podstatné v historii naší společnosti.

Dnes jsme v Masrani zveřejnili fantastické oznámení. V průběhu posledních tří let, brilantní mysli v InGenu, pod vedením velkého vizionáře Dr. Henryho Wu, nám přinesli novou atrakci pro Jurský svět. Tvora, kterého nikdo před tím neviděl. I když teď nemohu prozradit žádné důležité informace o jeho stvoření, mohu prozradit jméno našeho největšího úsilí - Indominus rex. 

Jméno znamená divoký, nebo nezkrotný. To hlavně díky fascinujícímu vzhledu. Jde o náš významný posun do budoucnosti vědy. Nová atrakce je připravována na odhalení v polovině června. Je to výsledek třech dekád zásadního a kompletního výzkumu genetické technologie. 

My všichni jsme na to hrdí a dostatečně nemůžeme vyjádřit své nadšení, až vám Indomina ukážeme v celé své kráse.

Simon

image

Prosinec 2014

Je prosinec a jsme již na konci roku. Jsem na všechny nesmírně hrdý, jsem hrdý na Masrani. V roce 2014 naše společnost dosáhla nových výšin. Ještě jednou děkuji všem, kteří tento rok učinili možným.

Rád bych využil této příležitosti promluvit o roku 2015. Bude v něm spousta inovací. Náš tým Mascom spustil „Ervic,“ což je satelit na počasí s životností 35 let (nejdelší v historii). Díky brilantním mozkům z Tatsuo Technology, „Ervic“ bude nově definovat budoucnost satelitů, jak jsme ji dosud nepoznali. Naším cílem u tohoto projektu je omezit množství objektů na oběžné dráze Země a pracovat na samotné modernizaci systému, který technologii dopraví zpátky na Zemi. Držíme ti palce „Ervicu.“


Naši vědci v InGenu dokončují práce na nové atrakci, která letos v červnu dorazí do Jurského světa. Rád bych se více podělil o tomto odvážném kroku v před v oblasti genetiky, ale tady v Masrani máme rádi překvapení. Prozatím mohu jen říci toto - nikdo nikdy nic takového neviděl. Naši investoři se v nadcházejícím desetiletí dočkají vytoužené vyšší úrovně zisků.


Vánoční období budu trávit v Šanghaji, abych tam dohlížel na rekonstrukci našich firemních kanceláří. Dokonce tam zůstanu do 19. února, na oslavy Nového roku! Osobně jsem dost zvědav. Ještě nikdy jsem nestrávil Nový rok v Číně, ale slyšel jsem, že je to docela událost.


Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!


Simon

image

Listopad 2014

Je tady listopad a to je další úžasný měsíc pro společnost Masrani. Na letošním IventiConu jsme zanechali s našimi prototypy větrných turbín XL5 nesmazatelnou stopu. Upoutaly obrovskou pozornost médií, což popostrčilo projekt do druhé fáze. Úžasné hlavy v Aerospace Dynamix po měsíce dřely, aby nakonec přivedli projekt k životu.

Úzká spolupráce s mladými mysli z Aerospace Dynamix mi připomněla, jaké máme štěstí, že nabíráme absolventy, kteří nás překvapí svými vizemi. Každý den se setkávám s mladými inspirativními lidmi, kteří nám nabízejí neotřelé nápady, doufajíc, že budou přínosem pro náš každodenní život. Ti, kteří mění můj názor na náš svět. Ti, ve kterých vidím potenciál. Ty obdivuji. Masrani je společností, která se s každým dnem mění. Z mého pohledu, já vidím změny moment od momentu. Od probuzení, až do chvíle, kdy jdu spát. Vzpomínám na ty, kteří vyjeli ze svých kolejí. Věřím, že každý nápad měnící životy si zaslouží čas a záři reflektorů. Rád bych sdělil, že Masrani je tím jejich světlem.


…A tím to nekončí. Naše zavedené týmy překonávají nové obzory. Každý měsíc přihazují na stůl nové koncepty. Nemohu říct příliš moc, ale k jednomu nápadu se schylovalo řadu let a nedávno se stal realitou. Bohužel, budete si muset ještě chvíli počkat.


Simon

image