image

JUSTICE SMITH

image

FILMY
JW: Zánik říše (2018),
JW: Nadvlád (2022)

DATUM NAROZENÍ
9. prosince,

1995

MÍSTO NAROZENÍ
Los Angeles,
Kalifornie,
USA

VÝŠKA
178 cm

image

image
image

PROFIL: ZÁNIK ŘÍŠE

SYSTÉMOVÝ ANALYTIK SKUPINY OCHRANY DINOSAURŮ

Claiřina pravá ruka, Franklin, se cítí nejpohodlněji v křesle před monitorem. Už jako malý kluk rozmontovával staré počítače a pokoušel se zjistit, jak pracují. Jak šel čas, Franklin se začal zajímat také o kódování a návrhy webových stránek. Vystudoval MIT, kde byl jedním z nejlepších ze třídy. Stal se tak učiněným odborníkem na všemožné věci související s počítači a internetovou sítí, včetně těch ne zrovna legálních. Po škole začal Franklin pracovat pro Jurský svět. Na ostrov se ale přímo nikdy nepodíval. Byl totiž přidělen do postranního technologického komplexu v Irvine v Kalifornii, kde jako IT technik monitoroval závady v soukromé síti parku. A nestěžoval si. Dinosauři mu totiž nahánějí strach. Přesto mu jejich osud není lhostejný a zastává názor, že by měli mít stejná práva na existenci, jako kterákoliv jiná současná zvířata. Právě proto se po zkáze Jurského světa připojil ke Skupině ochrany dinosaurů (DPG), kde v pozici systémového analytika spravuje online média a marketingové kampaně. Brzy však bude muset Franklin čelit skutečnému světu jakožto opravdový dobrodruh. Jeho jedinečných schopností bude třeba na nebezpečné záchranné výpravě do zanikajícího království Isla Nublaru.

PROFIL: NADVLÁDA

SYSTÉMOVÝ ANALYTIK SKUPINY OCHRANY DINOSAURŮ

Přísně tajné...

BIOGRAFIE

Justice Smith se narodil 9. srpna 1995 v Los Angeles v Kalifornii v USA jako Justice Elio Smith afroamerickému otci matce italského, francouzsko-kanadského původu. V pozdějším ročníku stření školy byl zařazen na vrchol 1,3% mladých umělců Spojených států Národní nadací mladého umění. V roce 2013 promoval na Škole umění v Orange County s titulem v herectví.

Smitha jsme mohli poprvé vidět hrát v romantickém dramatu PAPÍROVÁ MĚSTA (2015), založeném na stejnojmenném románu Johna Greena. Poté přišla role zatím v největším filmu tohoto mladého herce - JURSKÝ SVĚT: FALLEN KINGDOM a dalším romantickém dramatu DEN CO DEN. Nedávno sehrál Smith hlavní roli v adaptaci klasického japonského animáku POKÉMON: DETEKTIV PIKACHU s Ryanem Reynoldsem a Kathryn Newtonovou.

image