Profile

Mascom, poskytuje komunikaci od roku 1973.

Byla založena v roce 1973 Sanjay Masranim v Indii, Mascom byla televize se satelitním příjmem hrdostí Asie – strramovala více než 45 kanálů až do roku 1992. Po předčasném odchodu svého zakladatele se Simon Masrani dostal ke kormidlu a řídil firmu svého otce dál, než kdy předtím byla. Vytvořením mobilního propojení se Mascomu podařilo rozšířit po celém Blízkém východě, indickém subkontinentu a asijských trzích – z Dubaje do Šanghaje. Dnes Mascom představuje celosvětovou digitální komunikaci. Ve světě plném televizí, radií, mobilních telefonů, satelitních telefonů, internetu a navigačních systémů si můžete být jisti, že někde nějaká informace, kterou jste dostali, prošla jedním z dvaceti devíti Mascom satelitů obíhajících zeměkouli ze zemské exosférické vrstvy.

 
 

Vedoucí síťový inženýr

James McClure, z Mascom Network, stojí uvnitř nejnovějšího telekomunikačního zařízení Mascomu v San José, Costa Rica.

 

Satellites Chart

Please note that while the above total adds to 26 satellites, Mascom operates an additional 3 for internal company use.

Masrani Corporate Reel
Masrani Network
 
 
News
Mascom dláždí cestu pro globální sítě.

Mascom dláždí cestu pro globální sítě. Mascom je nejdéle provozovaný sektor Masrani. Firma byla založena v roce 1973 se zrozením společnosti, která se vydala dobývat svět a pokroky v komunikaci. Od využití konceptu komunikačních systémů a optickými vlákny v roce 1979, přetvořením satelitního komunikačního průmyslu v roce 1990, nyní přináší světu první holografický mobilní chytrý telefon Tanius 7.

„Mascom měl vždy obtížný úkol, rozlišit staré a nové,“ říká vedoucí Síťový Inženýr Mascomu James McClure. „Může to být náš nejstarší podnik, ale je to ten, který je velmi updateován, a to především proto, že my jsme ti, kteří spojují všechny ostatní podniky, aniž by se Mascom rozpadl. Je to čest vést tento současný tým a koukat na své jméno mezi tolika skvělými vizionáři a vynálezci. Pokud Tanius 7 má přijít, bude mít světlou budoucnost.“

Tanius 7 chytrý telefon je nyní šest měsíců před vydáním. Mascom s potěšením oznamuje 30% nárůst ve srovnání s předobjednávkami Tanius 6J v roce 2012. Došlo k ohromující reakci na nový model, od oznámení v červnu tohoto roku se svět připravuje na další krok v osobní komunikaci. #TanStyle

 
Mascom Service
 
Připojení

Mascom je o připojení. Prostřednictvím našich 185 satelitních televizních kanálů, nebo našimi roamingovými mobilními a satelitními sítěmi, které jsou nyní k dispozici v 31 zemích. Mascom je o dalším propojení s Vámi.

 
Media

Aktualizace v reálném čase pro média jsou nedílnou součástí komunikace a Mascom nepřipouští žádné výjimky. S aktuální počasí pomocí Mascomu si vyžádaly globální zpravodajské sítě a nyní jsou schopné streamovat data přímo ze satelitu, což dodá uživateli nejlepší přístup k počasí po celém světě.

 
Dohled

Mascom nabízí možnosti pro dozor nad vládních národních zájmů. Mascom byl schopen vyhovět požadavkům na vyžádání mnoha národních zájmů. Pomocí sledování v reálném čase a technologie Mascom-HD hledání jehly v kupce sena nebylo nikdy jednodušší.