The Park is Open
Masrani
Network
Cast Crew
 
 

Generální ředitel Masrani Global

Simon Masrani pochází z Bombaje v Indii. Společnost Masrani Global Corporation zdědil po zakladateli a svém otci Sanjay v roce 1992. Nyní je jejím ctihodným generálním ředitelem, to i včetně dalších sesterských firem, které spolu s otcem založil, nebo odkoupil.

Tak se dostal i k upadající společnosti InGen Technologies a Jurskému parku Johna Hammonda. Pod Simonovím zodpovědným vedením všechny společnosti jen vzkvétají. Proto mohl uskutečnit i Hammondův sen o zábavním parku plném dinosaurů, který je chloubou a ukázkou pokroku jeho společností. Jako majitel Jurského světa, se o své dílo patřičně stará. Peníze jsou vedlejší, jde mu hlavně o blaho a spokojenost zvířat a jejich obdivovatelů.

Život si užívá plnými doušky, kvůli společnosti hodně cestuje a svou práci dokáže elegantně spojit se zábavou. Má velký smysl pro humor a nebojí se jednat. Ve své pozici musí být rozhodný, ale svých zaměstnanců si váží a respektuje je. Na oplátku je mezi nimi velmi oblíbený. Díky všem těmto specifickým vlastnostem se projevil být výborným, inteligentním obchodníkem i ředitelem, ale hlavně vlídným a pečlivým člověkem. Symbolicky nosí prsten s komárem v jantaru.