The Park is Gone
Dinosaur
Protection Group
 

Uplynuly už čtyři roky od doby, co byl luxusní resort a zábavní park Jurský svět zničen uniklými dinosaury. Isla Nublar je nyní opuštěn a přeživší dinosauři si v džunglích ostrova hledí svého.

Když se však spící ostrovní sopka začne probouzet k životu, Owen (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard) zorganizují výpravu za záchranou jedněch z posledních dinosaurů, před touto katastrofickou událostí. Owen, s touhou nalézt Blue, poslední z raptoří smečky, co vychoval, která je opuštěna v divočině a Claire, s vybudovanou úctou a respektem k těmto tvorům, chtíc vykonat své poslání. Jakmile jejich expedice doráží na tento nestabilní ostrov a na povrch začíná vyvěrat láva, odhalují konspiraci, která by mohla celou naši planetu uvrhnout do nebezpečného řádu, jenž byl nastolen v časech prehistorie.

Úžas, dobrodružství a nebezpečí se staly synonymem jedné z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších franšíz v historii kinematografie. Zcela nové události svedou oblíbené hrdiny s dinosaury opět dohromady. Vítejte v JURSKÉM SVĚTĚ... Velkolepějším a děsivějším než kdy předtím. Vítejte v PADLÉM KRÁLOVSTVÍ!

Trailer #1 - CZ titulky
Fallen Kingdom