Indominus Rex
 
Dinosaurs
Indominus Rex
Index Agresivity:
Velmi Vysoká
Potrava:
Masožravec
Hmotnost:
TBD Kg
Postoj:
Dvounožec
Výskyt:
Isla Nublar - Jurský Svět
Původ:

Hammond Creation Lab

Současnost

Nyní 12 metrů
Tyrannosaurus Indominus Velociraptor Metriacanthosaurus Baryonyx Suchomimus Pteranodon Dimorphodon Mosasaurus Gallimimus Apatosaurus Stegosaurus Triceratops Ankylosaurus Parasaurolophus Edmontosaurus Pachycephalosaurus Microceratus
 

Význam jména: "Divoký," či "Nezkrotný Král"

Indominovi zuby jsou neustále nahrazovány novými. Tuto schopnost mají geneticky vrození všichni theropodi i většina žraloků.

Indominus Rex

Snažili jsme se, aby byl Indominus nejhrůzostrašnějším dinosaurem v Jurském Světě a i celkově. Genetičtí inženýři z Hammondovy Výtvarné Laboratoře předčili veškerá očekávání.

Na první pohled Indominus nejvíce připomíná T. Rexe. Od něj ho však odlišuje výrazně zdobená hlava a ultra-tvrdé kostnaté destičky, které jsou typické pro theropody, známé jako Abelisauři. Indominovi rohy nad nadočnicovými oblouky pocházejí z hybridizovaného genetického materiálu od Carnotaura, Majungasaura, Rugopse a Giganotosaura. Poslední zmíněný však k Abelisaurům neřadí a Indominus po něm podědil hlavně velikost a dlouhé přední končetiny.

Indominův řev se odhaduje na 140-160 dB - stejně jako 747 při startu a přistání. Může dosáhnout rychlosti 50 km/h, ale s omezením na jeho výběh. Přijďte se na Indomina podívat osobně letos v létě. Pokud si troufáte.