Creation lab

Nová éra dinosaurů začíná zde v Hammondově Výtvorné Laboratoři. V našem nejmodernějším zařízení na světě pracují ti nejlepší žijící paleontologové na extrakci, řazení a sestavení DNA, která je nezbytná pro přivedení dinosaurů z Jurské éry do Jurského Světa.

Extraction

Kev z komára Jurské éry věky uvězněného v jantaru obsahuje dinosauří DNA, kterou naši vědci potřebují k znovuoživení dinosaurů. Promluvte si o svých fosilních palivech.

Sequencing

S pomocí sofistikovaných DNA sekventorů mohou naši vědci analyzovat vzorek DNA a zmapovat celý dinosauří genom, uspořádají miliony kousků genetického kódu do dinosauřího chromozomu.

Assembly

Vzhledem k tomu, že je dinosauří DNA stará miliony let, jsou v genetickém kódu obvykle mezery. Naši paleontologové použijí DNA od příbuzných druhů, jako jsou ptáci a krokodýli, aby vyplnili chybějící sekvence.

Hatchery

Hotová DNA se vloží do vajíčka, které dinosauřímu mláděti umožní správně rychlý vývin až k vylíhnutí. Vejce jsou monitorována a udržována za podmínek, které napodobují matčino hnízdo, dokud nejsou mláďata připravena na školku.

Nursery

Život si vždycky najde cestu. A když nadejde čas, dinosauří mládě prorazí skořápku a vynoří se na svět. Poté je na řadě jedinečná školka, kdy mláďata vychovávají naši dinosauří behavioristé.